Nebojte se, my se taky báli!

Úplně první díl podcastu STETOSKOP, který vznikl pod skalpelem studentů LF MU a Oddělení pro strategii a vnější vztahy. Do mikrofonu nám přišli nejen o studiu popovídat studenti všeobecného a zubního lékařství na naší fakultě.

26. 6. 2020

První díl a rovnou studentský speciál. Věnovaný studentům čerstvě přijatých na LF MU, ale ještě nezapsaných. Chceme jim formou přátelské uvolněné debaty zodpovědět otázky, které je trápí při zahájení studia. Naším cílem je také rozpustit obavy z přechodu ze středoškolského života na ten vysokoškolský, ale i z přesunu do města.

Začínáme rozhovory se studenty, protože bez nich by nebyla fakulta fakultou a představíme trojici milých hostů:

Příběh podcastu jsme zveřejnili v předchozím článku

Podcast STETOSKOP

Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích