Jak získat ISIC

ISIC

ISIC (International Student Identity Card) vám umožní přístup do mnohých univerzitních a fakultních systémů a zároveň je to mezinárodní průkaz studenta, který vám umožní nejen v ČR čerpat spoustu výhod a slev.

ISIC vám umožní:

Získání a platnost

ISIC získáte, jakmile splníte tři podmínky:

Focení

Hned po zápisu vám bylo doporučeno nechat se vyfotit. Tato fotografie bude zobrazena v Informačním systému MU a také na kartě ISIC.

Přefotit se je možné na Ústavu výpočetní techniky, který poskytuje více informací o fotografování osob na MU. Podobenka v IS se změní během 24 hodin.

Při ztrátě, poškození či krádeži objednáte průkaz v Informačním systému MU, zaplatíte a kontaktujte e-mailem Oddělení pro kvalifikační rozvoj s žádostí o objednání tisku nové karty.

Výhody karty ISIC platí do konce následujícího roku od data vydání. I po vypršení platnosti lze kartu dále používat v rámci MU, ale pokud chcete čerpat výhody mezinárodní studentské karty, potřebujete revalidační přelepku. Tu si lze objednat přes Obchodní centrum MU.

Přístupy

Čip v kartě ISIC vám umožňuje dostat se do místností (učeben LF, počítačové haly, univerzitních studoven), tisknout na tiskárnách LF a MU (naleznete je typicky ve studovnách a nejprve je potřeba si uložit peníze na SUPO), ale také například platit v menze.

Pokud vám nejdou otevřít nějaké dveře, do kterých se na ISIC běžně dostanete, nejspíš je někdo zamknul fyzicky klíčem, v takovém případě se na důvod zeptejte na vrátnici nebo se na odemčení domluvte např. se Správou budov.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info