Den otevřených dveří

14. a 18. ledna 2023

V roce 2023 připravujeme Den otevřených dveří prezenční formou. Sledujte však naše webové stránky i sociální sítě pro případ změny. Těšíme se na Vaši návštěvu 14. a 18. ledna 2023. Prozatím si můžete projít informace a videa z minulých ročníků online Dní otevřených dveří i OPEN DAY.

Představení fakulty

Abyste měli co nejvíce autentickou představu, jaké možnosti fakulta nabízí, podívejte se na několik videí. Nejprve vás provede prof. MUDr. Kateřina Kaňková, Ph.D. jako proděkanka pro přijímací řízení (pozor: podmínky přijímacího řízení budou pro další akademický rok aktualizovány), ve druhém videu fakultu prolétnete letem světem a ve třetím shlédněte promo video nejmodernějšího simulačního centra v Evropě – Simulačního centra LF MU. Podívejte se také na tři prezentační videa z vybraných pracovišť LF MU a využili jsme materiály našich šikovných studentů k akci OPEN DAY z let 2020 a 2022.

Představení fakulty

Podívejte se k nám

INCIDENT #35: Zažij SIMU na vlastní kůži!

Anatomický ústav

Biofyzikální ústav

Fyziologický ústav

Vítejte v Brně!

Studujte v Brně – v jednom z nejoblíbenějších studentských měst na světě! Svou zdravici pro vás připravila primátorka města Brna JUDr. Markéta Vaňková. Podívejte se též na krátkou prezentaci o městě, kde můžete žít svůj vysokoškolský život.

Zůstaňme v kontaktu

Děkujeme, že jste si našli čas a prošli si všechny informace, které potřebujete pro jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v životě. A tím je volba povolání. Věříme, že jsme vám poskytli dostatek materiálů a že k nám podáte přihlášku ke studiu, zúčastníte se přijímacího řízení a po zápisu v podzimním semestru 2023 nastoupíte ke studiu.

INSTAGRAM LF MU FACEBOOK LF MU FB SKUPINA MEDIPULCI LinkedIn

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info