MEDshop

"Pomáhám, kudy chodím."

Chcete u nás studovat a zároveň být cool na praxích i na procházkách? Jako naši studenti si můžete pořídit v našem vlastním obchodě MEDshop základní sortiment jako je především kvalitní profesní oblečení i různé doplňky s logem fakulty

Naším cílem je nabízet výrobky vynikající kvality za dobré ceny. Profesní oblečení je vyrobeno z vysokogramážové 100% bavlny splňujícím přísné normy oděvů pro zdravotníky. Trička a mikiny pro volný čas jsou vyrobeny z velmi příjemného směsového úpletu, který vám dovolí velký rozsah pohybu. A co je důležité – všechny výrobky v MEDshopu jsme zhotovili v České republice, v našem regionu. Jsme lékařská fakulta se srdcem na pravém místě: klademe důraz na sociální aspekt a udržitelnost při výrobě, proto jsou našimi dodavateli chráněné dílny, družstva invalidů a sociální podniky. A pak se i vy jako naši studenti můžete zařadit mezi ty studenty a zaměstnance, kteří se již hrdě hlásí k heslu: „Pomáhám, kudy chodím.“

I na detailech nám záleží!

Bez popisku
Noste hrdě svůj symbol!

Na tričku, které můžete nosit jak na praxe, tak na běžné nošení, najdete originální individuální symboly pro každý studijní program!

Bez popisku
Není to jen obyčejná nášivka!

Svou sounáležitost s fakultou vyjadřujeme také oboustrannou nášivkou MUNI MED – ALTER EGO. Tedy Má fakulta – mé druhé já.

Náš brand: elegance, pohodlí a udržitelnost


 

SOUTĚŽ o ceny z fakultního obchodu MEDshop

Vyplňte kratičký dotazník po absolvování DOD a zúčastněte se slosování o krásné ceny vyrobené v chráněných dílnách, které vám budou nejen slušet, ale hlavně dělat radost.

Soutěžní řád pro soutěž v rámci Dne otevřených dveří 2022 na LF MU
 1. Soutěž v rámci Dne otevřených dveří 2022 na LF MU (dále jen „DOD 2022) je organizována Masarykovou univerzitou, Žerotínovo nám. 617/9, 601 77 Brno, IČ: 00216224, DIČ: CZ00216224, Lékařskou fakultou, se sídlem Kamenice 753/5, 625 00 Brno.
 2. Tato soutěž je určena pro uchazeče o studium na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity (dále jen „LF MU“).
 3. Každý účastník soutěže se může přihlásit pouze jednou.
 4. Za přihlášení do soutěže je považováno odeslání vyplněného dotazníku na webové stránce k DOD 2022.
 5. O 3 vítězích soutěže rozhodne losování. Losování proběhne na konci června po přijímacích zkouškách.
 6. Výherci budou informováni na zadaný e-mailový účet v rámci odpovědního formuláře. Ceny budou k vyzvednutí po předchozí domluvě na Oddělení pro komunikaci a vnější vztahy, pavilon B17.
 7. Soutěžící se přihlášením do soutěží potvrzuje, že souhlasí bez výhrad s podmínkami uvedenými v těchto pravidlech soutěže.
 8. V souvislosti se soutěží bude zmiňováno pouze křestní jméno účastníka, ročník a obor studia., nebo nebude účastník označený vůbec.
 9. Každý účastník soutěží LF MU uděluje souhlas se zpracováním těchto osobních údajů: jméno a příjmení.
 10. Jméno, příjmení, je možné zpracovat na základě uděleného souhlasu a je nutné zpracovat za účelem organizace a vyhodnocení soutěže. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání a vyhodnocování soutěže.
 11. Přihlášením do soutěže bere účastník na vědomí, že Lékařská fakulta MU jakožto správce osobních údajů bude zpracovávat účastníkem uvedené osobní údaje v rozsahu jméno a příjmení. Bez poskytnutí těchto údajů nemůže být účastník do soutěže zaregistrován.
 12. Účastí v soutěži bere účastník na vědomí, že osobní údaje jím poskytnuté zpracovává Lékařská fakulta MU s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováváním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES a zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Osobní údaje, které Lékařská fakulta MU shromažďuje o účastnících, nebudou poskytnuty žádné třetí straně, s výjimkou případů a pro účely, kdy tuto povinnost ukládá zákon.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info