Život na fakultě

Potřebujete vědět ještě více o studijním programu, který si volíte jako své budoucí povolání? Chcete se dozvědět skutečné zážitky ze studia, a to nejen stávajících studentů, ale i těch, kteří nyní vystupují v rolích pedagogů a zkoušejících? Přejete si poznat prostředí fakulty „z doslechu“? Rozhodně se vyplatí poslechnout si celé díly.

Dosud jsme vydali 40 dílů, ve kterých si můžete poslechnout třeba, jak se u nás učí latina, jakými projekty se zabývají studenti, jak dlouhá je cesta vývoje léku od vzniku do vaší lékárničky. Zjistíte třeba i to, zda jsou zkoušky z obávaných předmětů opravdu tak náročné. Představujeme i obrovský úspěch jednoho z našich uchazečů, který v loňském roce získal titul Česká hlavička a zpracovával u nás svou SOČ.

Tak nás nezapomeňte ve svých oblíbených aplikacích sledovat. Dejte nám lajk, srdíčko, follow... A už vám od nás nic neuteče.

Co doporučujeme k poslechu?


Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Poslouchejte nás v těchto aplikacích

Pořád se v knihách sedět nedá. Máme pro vás několik tipů, jak si zpestřit život na Lékařské fakultě MU. Na naší fakultě působí skvělý Spolek mediků LF MU, studentská organizace IFMSA, Studentská asociace nutričních terapeutů, z.s. (SANT) i Sdružení studentů stomatologie ČR, z.s

Podívejte se, jaké akce se u nás konají. Jako studenti se můžete účastnit, anebo se můžete přímo podílet na organizaci. Vybíráme pár zajímavých tipů, na co se můžete těšit: 


 

SOUTĚŽ o ceny z fakultního obchodu MEDshop

Vyplňte kratičký dotazník po absolvování DOD a zúčastněte se slosování o krásné ceny vyrobené v chráněných dílnách, které vám budou nejen slušet, ale hlavně dělat radost.

Soutěžní řád pro soutěž v rámci Dne otevřených dveří 2022 na LF MU
 1. Soutěž v rámci Dne otevřených dveří 2022 na LF MU (dále jen „DOD 2022) je organizována Masarykovou univerzitou, Žerotínovo nám. 617/9, 601 77 Brno, IČ: 00216224, DIČ: CZ00216224, Lékařskou fakultou, se sídlem Kamenice 753/5, 625 00 Brno.
 2. Tato soutěž je určena pro uchazeče o studium na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity (dále jen „LF MU“).
 3. Každý účastník soutěže se může přihlásit pouze jednou.
 4. Za přihlášení do soutěže je považováno odeslání vyplněného dotazníku na webové stránce k DOD 2022.
 5. O 3 vítězích soutěže rozhodne losování. Losování proběhne na konci června po přijímacích zkouškách.
 6. Výherci budou informováni na zadaný e-mailový účet v rámci odpovědního formuláře. Ceny budou k vyzvednutí po předchozí domluvě na Oddělení pro komunikaci a vnější vztahy, pavilon B17.
 7. Soutěžící se přihlášením do soutěží potvrzuje, že souhlasí bez výhrad s podmínkami uvedenými v těchto pravidlech soutěže.
 8. V souvislosti se soutěží bude zmiňováno pouze křestní jméno účastníka, ročník a obor studia., nebo nebude účastník označený vůbec.
 9. Každý účastník soutěží LF MU uděluje souhlas se zpracováním těchto osobních údajů: jméno a příjmení.
 10. Jméno, příjmení, je možné zpracovat na základě uděleného souhlasu a je nutné zpracovat za účelem organizace a vyhodnocení soutěže. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání a vyhodnocování soutěže.
 11. Přihlášením do soutěže bere účastník na vědomí, že Lékařská fakulta MU jakožto správce osobních údajů bude zpracovávat účastníkem uvedené osobní údaje v rozsahu jméno a příjmení. Bez poskytnutí těchto údajů nemůže být účastník do soutěže zaregistrován.
 12. Účastí v soutěži bere účastník na vědomí, že osobní údaje jím poskytnuté zpracovává Lékařská fakulta MU s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováváním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES a zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Osobní údaje, které Lékařská fakulta MU shromažďuje o účastnících, nebudou poskytnuty žádné třetí straně, s výjimkou případů a pro účely, kdy tuto povinnost ukládá zákon.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info