Průvodce pro prváky

Blahopřejeme k přijetí a vítáme vás, milé prváky, na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity!

Rádi bychom vám zpříjemnili a usnadnili vstup na půdu vysoké školy. Připravili jsme malého průvodce, abyste se u nás co nejdříve cítili jako doma. Začneme tím, co vás může zajímat, než k nám nastoupíte.

Ať už k nám přicházíte z jiných měst a obcí, nebo jen z druhé strany Brna, jsou informace, které se hodí všem. A co nedohledáte tady, dohledáte si podrobněji v sekci Studenti (i pro další roky studia), případně rádi poradí na studijním oddělení.

Imatrikulace, tedy slavnostní akademický obřad, který vás uvede do řad vysokoškoláků, je plánovaná na 21. října 2020. Termín imatrikulace a bližší informace se zavčas dozvíte. A dále, podrobné informace pro vás budou mít vždy v první hodině daného předmětu.

A než se začtete do jednotlivých sekcí, pusťte si první díl podcastu STETOSKOP, ve kterém vám přímo do vašich uší zodpovíme většinu dotazů souvisejících s nástupem do prváku. 

Také se můžete podívat na níže zveřejněné video s 5 tipy pro studenty prvního ročníku, jak úspěšně projít prvním semestrem.

Tak tedy vítejte a užijte si s námi svůj studentský život naplno!

Průvodce pro prváky aneb když máte nějakou otázku...

5 tipů pro studenty prvního ročníku, jak úspěšně projít prvním semestrem

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info